Witamy na witrynie magazynu "Budownictwo, Technologie, Architektura". Od 1998 roku dzielimy się najbardziej aktualną wiedzą z zakresu zastosowania betonu w budownictwie, architekturze i infrastrukturze drogowej. Jesteśmy najpopularniejszym czasopismem prezentującym wiedzę z technologii betonu.

VII KONFERENCJA NAUKOWA ENERGIA i ŚRODOWISKO

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w dniach 21 - 23 maja 2014 r. w Szczyrku w Hotelu Klimczok**** odbędzie się tradycyjna, cykliczna VII Konferencja Naukowa "Energia i Środowisko w technologiach materiałów budowlanych, ceramicznych, szklarskich i ogniotrwałych.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń sfery nauki i praktyki przemysłowej w obszarze technik wytwarzania materiałów budowlanych, ceramicznych, szklarskich i ogniotrwałych cechujących się niską energochłonnością i ograniczonym oddziaływaniem na środowisko naturalne. Ponadto zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia inżynierii materiałowej, procesowej i środowiska w zakresie technologii wytwarzania wyżej wymienionych materiałów.

Podczas konferencji zaplanowano panel specjalny poświęcony utworzeniu w Oddziale IPMB w Opolu nowego Laboratorium Innowacyjnych Materiałów i Monitorowania Środowiska.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konferencji i zaprezentowania swoich osiągnięć w formie referatu, baneru/posteru, ekspozycji wyrobów lub reklamy w dowolnej formie.

Konferencja jest współfinansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na działalność upowszechniającą naukę.

Wszelkie informacje nt konferencji znajdą Państwo na stronie: www.icimb.pl/opole/konferencja

Pozostałe aktualności i informacje

Polecamy: